Korkmaz Media Olarak Fiyat Ve Kalite İle Hizmetinizdeyiz! Hoşgeldin - 0546-660-17-00|info@socialmedyapanel
Yardım 2018-03-30T18:41:25+00:00

İster kredi kartınız ile, ister havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme için 128 Bit SSL teknolojisi ile güvenliği sağlanan Shopier altyapısı kullanılmaktadır.

Evet. Hesabınıza yönlendirdiğimiz takipçiler gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır. Takipçiler %100 Türk, gerçek ve aktif kişilerdir. Takipçisi ve paylaşımı bulunmayan profiller kesinlikle kullanmamaktadır.

Hayır. Hesap şifrenizi veya herhangi bir özel bilginizi kesinlikle talep etmiyoruz.

Takipçilerin çok aktif olan bir kısmı, kendi istekleri ile takibi bırakabilmektedirler. Bu ihtimal karşı fazladan hediyeli gönderim yapıyoruz. Düşüş olan kısım daha çok hediye gönderdiğimiz takipçilerden oluyor.

Malesef. Takipçi gönderimini yapabilmemiz için hesabınızın gizliliği açık olmalı. Eğer hesabınız gizli iken takipçi alırsanız size ulaşarak hesabınızı açmanızı istiyoruz. Gönderim tamamlandıktan sonra tekrar gizleyebilirsiniz.

Kesinlikle hayır. Sadece siz takip edileceksiniz. Şifrenizi bizimle hiçbir zaman paylaşmayacaksınız, şifrenizi bilmeden zaten böyle bir işlem yapılamaz.

Evet. Beğeniler hem fotograflara hem de videolara gelmektedir.

Bizden alacağınız takipçi, beğeni ve izlenme hizmetleri, gönderiniz keşfete düşmesinde çok etkili olacaktır. Bunun garantisini tabi veremiyoruz ancak gönderinizin erişim sayısı artacak, hesabınız organik kişilere de ulaşacaktır.