SSS

/SSS
SSS 2018-11-07T14:02:39+00:00

Bilmeniz Gerekenler

Sitemiz SSL Sertifikası ile 2048 bit anahtar uzunluğu ile şifreleme yapan SSL sertifikası ile güvenliğiniz sağlamaktadır

Siparişini verdiğiniz her bir paket otomatik siparişiniz servera iletilir.Yoğunluğa göre siparişiniz en hızlı şekilde teslim edilir.Ürün teslimatı yapılamayacak gibi ise bu durumda hesabınıza bakiye iade edilir ve sizden farklı bir ürün siparişi verilmesi istenilir.Ürünleriniz %100 Gelmektedir.Adresimiz GOOGLE onaylı olup yakınımızda iseniz işlemi yanımızda dahi yapmanıza izin veriyoruz..

Kesinlikle Hayır! Biz socialmedyapanelçcom olarak kesinlikle müşterilerimizden şifre talep etmiyoruz. Sipariş esnasınız da instagram kullanıcı adı, fotoğraf(video) url adresinizi paylaşmanız, bizim siparişinizi tamamlamamız için yeterli olucaktır.

Kesinlikle Hayır! Kurumsal misyonumuzu tamamiyle müşteri – tüccar gizliliği arasında tutulmasına çok özen göstermekteyiz. Bilgileriniz asla üçüncü şahış kimselere ulaşamaz.

socialmedyapanel.com olarak kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunmak açısından websitemiz de 3D Secure ile Kredi Kartı ÖdemeMobil Ödeme ve Havale & EFT ödeme yöntemleri mevcuttur.

Şirketimiz ödeme sistemlerinde PayWant kullanmaktadır. PayWant, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından tanınan lisanslı bir kuruluştur. Yasalar gereği kesinlikle müşteri kart bilgileri aracı siteler tarafından kaydı tutulamaz.

SocialMedyaPanel.com olarak kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunmak açısından web sitemizde Mobil Ödeme seçeneği mevcuttur.

Sistemimizde yer alan tüm paketlerimizde maksimum süre olarak ne kadar sürede tamamlanacağı yazmaktadır fakat ortalama istisnai durumlarda (müşteri bazlı) siparişlerin teslimiyeti en geç pakette yazan süreyi 24 (yirmi dört) saati aşabilir

Bizim sağladığımız  takipçiler tamamen gerçek ve aktif insanlardan oluşmaktadır, bundan ötürü profilinizde paylaşımlarına bağlı oran ile düşüşlerin görülmesi olağandır. Kesin olmamak ile birlikte bu düşüşün ilk iki hafta içinde maksimum alınan siparişe göre %10 olduğu bilinmesi gerekmektedir.

İnstagram “Bot” Takipçi; bir kişi tarafından değilde yapay zeka(sistem) üzerinden açılmış kişiye ait olmayan hesaplardır. Müşterilerimiz tarafından daha çok sayı kalabalığı yapması açısından tercih edilir. Fakat bu tür ürünlerde  düşüş çok fazladır hatta hepsi silinebilir bu yüzden satışı yapılmamaktadır.

KorkmazMedia tamamen müşteri memnuniyeti’ni prensip edinmiş kurumsal kimliğe sahip bir kuruluştur. Bizim için öncelik olan şey para değil size sağladığımız hizmetten memnun olmanızdır.

SocialMedyaPanel.com  olarak (235) adet ürün ve hizmet ile sizinleyiz. Facebook,İnstagram,Twitter,Google+,Youtube,Soundcloud,Pinterest ve daha fazlası için http://panel.socialmedyapanel.com/adresimizi ziyaret edebilirsiniz.Takipçi,beğeni,retweet,canlı yayın izlenme gibi bir çok ürün ve hizmete sahibiz.